Sıralama seçin
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Takma Tırnak Çeşitleri

Takma tırnaklar herhangi bir sağlık problemi, tırnak yemek ya da sadece bakımlı ve güzel ellere sahip olmak için tercih ediliyor. Belki tırnaklarınızı yiyorsunuz, belki tırnaklarınız çok ince bir yapıya sahip, belki de tırnak mantarı, tırnak sararması gibi sorunlarınız ya da tırnak uzatmakta zorlanmanıza neden olan herhangi bir sağlık probleminiz ya da ellerinizi sürekli kullanmanız gereken bir işiniz var. O halde takma tırnak seti sizin için pratik ve estetik bir çözüm olacak.


Tırnaklarınızın kısa veya estetikten uzak görünmesi sizin için sorun teşkil ediyorsa takma tırnak çeşitleri arasından bir seçim yapmanız hem ellerinizin daha güzel görünmesini sağlayacak hem de istediğiniz boyda tırnaklara sahip olmanız anlamına gelecek. Takma tırnak seti aynı zamanda istediğiniz farklı renk ve desen seçeneklerini size sunarak farklı, özgün ve daha özgür bir el estetiği yaratır. Takma tırnaklar, farklı estetik zevklere hitap ettiği gibi istediğiniz zaman çıkarabilme imkanına da sahip olduğu için son yıllarda sıkça tercih ediliyor. Siz de el güzelliğinize güzellik katacak bu pratik setlere sahip olmak istiyorsanız, Sosyetikavm’nin sunduğu ucuz takma tırnak seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz. İsterseniz desenli, farklı renkleri olan; isterseniz de oje ya da parlatıcı kullanarak kendiniz dizayn edebileceğiniz renksiz takma tırnaklara Sosyetikavm’nin ucuz takma tırnak seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Gelin şimdi takma tırnak setlerine ve bu setlerin nasıl uygulanacağına bir göz atalım.

 

Takma Tırnak Nasıl Takılır?

Takma tırnak kullanmaya karar verdiyseniz bu uygulamayı yapmadan önce kendi tırnaklarınızın temiz ve ojesiz ya da herhangi bir tırnak ürünü uygulanmamış hale gelmesini sağlayın. Temizlenmiş tırnaklarınızı kısaltıp törpüleyin. Takma tırnak seti, genellikle içinde 12 adet tırnak barındırır. Bu tırnaklardan kendi tırnak yapınıza uygun olanları seçmekle işe başlamalısınız. Seçtiğiniz tırnakları istediğiniz boyda kesebilirsiniz. Takma tırnaklara paketten çıkan yapıştırıcıyı sürüp yapıştırıcının tırnak üzerinde eşit dağılmasını sağlayın. Yapıştırıcıyı tırnaklara sürdükten sonra birkaç saniye beklemeniz takma tırnakların kendi tırnaklarınız üzerine uygulandığında kaymamasını sağlar. Takma tırnakların iyice yapışması için birkaç dakika baskı uygulamanız daha kalıcı olmalarını sağlayacaktır. Her tırnağınızın iyice yapıştığına emin olduktan sonra 10-15 dakika beklemeniz daha iyi sonuç verir. Bu bekleme süresi, tırnak yapıştırıcının iyice kurumasını sağlar. Daha sonra Sosyetikavm’nin zengin koleksiyonundan seçtiğiniz takma tırnak setlerine istediğiniz uygulamayı yapabilirsiniz. Tırnaklarınıza farklı renk ve desenler verebilir, boylarını ve şekillerini belirleyebilirsiniz.

Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır?

Sosyetikavm tarafından sizlere sunulan takma tırnak çeşitleri arasından seçip uyguladığınız takma tırnaklar, tırnak sağlığınız için bir haftadan fazla kullanılmamalıdır. Takma tırnakları çıkarmak için satın aldığınız takma tırnak seti içinde çıkarıcılar da bulunmakta. Bazı takma tırnak seti paketlerinde tırnak çıkarıcılar bulunmayabilir. Fiyatı cazip geldiği için bu takma tırnak çeşitleri de satın alınabilir. Çünkü takma tırnakları kolayca çıkarmak için aseton ve sıcak su kullanmanız yeterli olur. Sıcak suyun içine dökeceğiniz birkaç damla aseton tırnaklarınızı yumuşatıp yapıştırıcının tırnaklardan ayrılmasını sağlayacak. Asetonlu sıcak suya ellerinizi sokun ve birkaç dakika bekleyin. Tırnaklar ayrılana kadar ellerinizi sudan çıkarmayın. Tırnakları söktükten sonra havasız kalmış oldukları için tırnaklarınıza bakım yapmanız ve en az bir gün herhangi bir uygulama yapmamanız tırnak sağlığı açısından yerinde olacaktır. Eğer tekrar takma tırnak kullanmak istiyorsanız tırnaklarınızı en az bir gün dinlendirin. Tırnak sağlığınız açısından sürekli olarak takma tırnak kullanmamanızı da öneririz. Çünkü, tırnaklarınızın hava almaya ihtiyacı vardır, unutmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.