Sıralama seçin
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Takma Kirpik Çeşitleri

Sosyetikavm.com’da takma kirpik modellerini bulabilirsiniz. Takma kirpik fiyatlarını inceleyebilir ihtiyacınıza uygun takma kirpik çeşitlerini kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Göz Makyajının Tamamlayıcısı Takma Kirpik

Göz makyajının en önemli kısımlarından biri de kirpik makyajıdır. Sadece kirpiklerinizi daha dolgun hale getirerek gözlerinizi hatta yüzünüzü daha çekici hale getirebilirsiniz. Takma kirpikler de bu konuda yüz güldüren etkiler getirebilir. Takma kirpik kullanımı görüşü daha çekici hale getirir, gözleri daha kadınsı bir etki yaratır ve genç görünmede çok etkili olabilir.

Kirpik Takma Önerileri

Takma kirpik önerilerinde ilk dikkat edilecek nokta seçilecek kirpik modelidir. En sık tercih edilen takma kirpik modelleri ise; tekli takma kirpik ve kalıca takma kirpiktir. Bazı  takma kirpik modellerini tek tek rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ancak bazı ürünlerin yardıma ihtiyacı olabilir. Uzmanların yardımıyla kirpik aralarına serpiştirilmiş sahte kirpik modeli daha doğru olacaktır. Ürüne dahil etmek için genel ürünle birlikte sahte kirpik modelini de kullanabilirsiniz. Kirpik uçlarından yapıştırıp kuruması için bir süre beklemek yeterlidir. Kullanacağınız takma kirpik yapıştırıcısında cilt dostu olması önemlidir.

Yapıştırıcı genellikle su bazlıdır. Su bazlı yapıştırıcılar sıvılarla temas ettiğinde ayrışır ve sabitleme özelliklerini kaybederler. Bu, yüzünüzü yıkadığınızda veya banyo yaptığınızda takma kirpiklerin düşeceği anlamına gelir. Bu nedenle takma kirpik sürdükten hemen sonra duş almayın ve yüzünüzü yıkarken dikkatli olun.

Gece kullanımı veya özel günler için kalın ve uzun kirpiklere sahip sahte kirpik modelleri için daha uygundur. Ancak kıl yapısı iyi ve doğal görünümlü ürünler günlük hayatta güvenle kullanılabilir.

Takma kirpiklere rimel uygulayabilirsiniz. Ancak bu işlem kirpiklerin dökülmesine neden olabilir. Bu nedenle maskarayı öncesinde veya öncesinde kullanabilirsiniz. Krem gibi ürünler yapıştırıcıyı kırabilir ve kirpiklerin cilde yapışmasını sağlayabilir. Operasyon öncesi krem ​​kullanmamalısınız.

En Uygun Fiyatlı Modeller Sosyetikavm.com’da

Sosyetikavm.com’da aradığınız bütün makyaj malzemelerini en uygun fiyata bulmanız mümkün! Dünya markalarının her çeşidinden yerli markalara bütün ürünlerin bütün modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Sosyetikavm.com’da makyaj çantasından göz kalemine parfümlerden eyeliner çeşitlere uygun fiyatlarıyla siparişleriniz özenle sizin için hazırlanır. En iyi takma kirpik çeşitlerini sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.