Sosyetikavm ile Girişimci Olma Fırsatı!
SOSYETİKAVM İLE SATIŞ YAPIN HİÇ BEKLEMEDEN KAZANMAYA BAŞLAYIN

Neden Sosyetikavm?

Sosyetikavm; yerli markalar başta olmak üzere bünyesinde barındırdığı binlerce ürünü piyasanın en uygun fiyatlarına satarak geniş kitlelerce bilinir ve güvenilir bir platform olmayı çoktan başarmış durumda. Sosyetikavm olarak, yerli üretim ve yerli üreticiye destek sağlamanın yanı sıra ülkemizdeki kadın girişimcilerin sayı olarak dünya normlarına ulaşmasına katkı sağlayıp buna zemin oluşturmak en büyük motivasyonumuzdur.


Sosyetikavm İle Çalışmanın Avantajları
Daha önce duyduğunuz tüm o yorucu ve sonuçsuz sistemleri unutun. Size doğrudan pazarlama imkanı sunuyoruz. 
Sosyetikavm'deki tüm ürünlerin fiyatı piyasa araştırması yapılarak en uygun fiyatlara sunulmuktadır.
Şu an binlerce ev kadını, öğrenci ya da çalışan ev ekonomisine Sosyetikavm ile büyük katkı sağlamaktadır. 


Dilediğiniz Platformlardan Satış Yapın
İster İnstagram, ister Facebook, ister WhatsApp ya da bulunduğunuz çevrede hemen satışa başlayın.

Nasıl Başlayabilirim?
''Girişimci ol'' başvuru formunu doldurun. Talebiniz onaylanırsa dakikalar içerisinde satışa başlayabilirsiniz.
Sonrasında Sosyetikavm siparişlerinizi kusursuz ve eksiksiz bir şekilde özenle paketleyerek müşterilerinize ulaştıracaktır.

Satış Öncesi ve Sonrası Destek
Satış yapma ve pazarlama yolları, operasyonel sistemimiz hakkında destek alabileceğiniz girişimcilere özel temsilcilerimiz daima yanınızda olacak ve her türlü desteği size sunmaya hazır olacaklardır. Sipariş sonrası oluşabilecek, hasarlı/kusurlu ürün, iade politalarımıza uygun cayma hakkı kullanımı gibi tüm durumlar bizim sorumluluğumuzda olacaktır. Bu anlamda siz satış yapmaya odaklanmışken hiçbir şey motivasyonunuzu bozamayacaktır.


Kazancım Ne Kadar Olacak?
Sosyetikavm Girişimcilik başvurunuz onaylandıktan sonra yapacağınız tüm satışlardan komisyon almaya başlayınız.

Aşağıda hazırlanmış kazanç tablosu incelendiğinde Sosyetikavm'nin farkı ve avantajları hemen fark edilecektir.

      
1 Aylık Toplam Satış Komisyon Oranı
  250TL-999TL %10 Komisyon
1000TL-1999TL %11 Komisyon
2000TL-4999TL %13 Komisyon
5000TL - 9999TL %15 Komisyon
10.000TL ve Üzeri %17 Komisyon

Örnek Senaryo: 1-31 Aralık tarihleri arasında toplam 30 sipariş aldınız ve satmış olduğunuz ürünlerin toplam tutarı 7000TL olsun. Bu durumda 7000TL'nin %15'i olan 1050TL'si sizin kazancınız olmuş olacak.
Örnek Senaryo: 1-31 Aralık tarihleri arasında toplam 50 sipariş aldınız ve satmış olduğunuz ürünlerin toplam tutarı 10000TL olsun. Bu durumda 10000TL'nin %17'i olan 1700TL'si sizin kazancınız olmuş olacak.

Not:
Hesaplamaya kargo ücretleri dahil edilmeyecektir.

Sipariş ve Kargo Takibi
Size özel üye panelinizde tüm siparişlerinizi görüntüleyebilir, anlık kargo takibi yapabilir hatta iade ve değişim talebini müşterileriniz adına yapabiliyor olacaksınız.
Örnek Senaryo: Kendi müşterinizden aldığınız siparişler; websitemiz üzerinden üye girişi yaparak sepete eklenir. Ardından siparişin teslim edileceği kişinin teslimat bilgileri girilerek tamamlanır. Bu kadar kolay. Siparişinizi sizin yerinize özenle hazırladıktan sonra müşterinize seçili kargo firmaları aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde ulaştırıyoruz

İade Kargoların Süreci Nasıl Olacak?
Kargolarınızın teslim edilmesi için Lojistik departmanımız siparişlerinizi takip edecek ve gerektiğinde müşterilerinizin ilgili kargolarını teslim almalarını sağlamak için gerekli yardımı sağlayacaktır.
İade gelen kargoların gidiş dönüş bedeli, müşteri tarafından teslim alınmadığı için müşteriye yansımamaktadır. Bu anlamda hiç birşey sizi yolunuzdan vazgeçirmesin diye iade olmuş kargolarınızın %50 masrafını karşılama garantisi veriyoruz. 


Ödemem Nasıl Yapılacak?

Ödemeleriniz, teslimatı sağlanmış önceki takvim ayının tüm siparişleri her ayın 15'inde sizin belirleyeceğiniz hesaba Havale/Eft olarak yapılacaktır. Teslim olmamış hala kargonuz varsa, ücreti sonraki aya devredilecektir.

Önemli Not: Girişimciler; iç giyim, fırsat ürünleri kategorilerindeki ürünlerin satışını yapamamaktadır.


Girişimci Olmak İçin Tıklayınız

Başvurunuz bize ulaştıktan sonra en kısa sürede 02127060066 nolu telefondan 
Özel girişimçi temsilcileri tarafından aranacaksınız. Ulaşım sağlayamadığımız ve ön elemeden geçemeyen başvurular askıda kalacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.