Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Saç Kremi

Saçları her gün yıkamak, temizlik için gerekli ama saçın ve saç derisinin kurumasına neden olur. Bu yüzden her yıkamada saç kremi kullanılmalıdır. Saç kremleri, saçların daha kolay taranmasını sağladıkları için saçı dökülmelere ve kopmalara karşı korumuş olur. Saçların daha kolay şekil almasını sağlayan saç kremi, nemi saçın içinde tutarak saçların yumuşacık olmasına ve parlak görünmesine de neden olur. Nemli saçlar kırılmalara da dayanıklı olur. Saç kremi, saçların üzerinde bir tabaka oluşturduğu için saçları kirden, güneşten ve diğer dış etkilerden korur ve daha güçlü olmasını sağlar ve saçların onarılmasına da yardımcı olur. Krem formunda saç maskelerini de saç besleme ve onarım için kullanabilirsiniz. Ac Class, Redist, Zenix ve Restorex marka saç maskelerine Sosyetikavm.com’dan uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

 

Saç Kremi Çeşitleri

Saç kremlerinin çok fazla çeşidi bulunmakta ama en iyi saç kremi size uygun olandır. O yüzden saç kremi seçiminiz ihtiyacınıza ve saç tipinize göre olmalı. Bizim için en iyi saç kremi hem etkili hem uygun fiyatlı olanıdır. Saç kremleri; boyalı saçlar, kuru saçlar, yağlı saçlar gibi saç tiplerine göre çeşitlilik gösterir.


Kremler, saç tipleri dışında durulanan ve durulanmayan saç kremi gibi kullanım şekillerine göre de kategorilendirilebilir. Duşta saçlarınızı şampuanladıktan hemen sonra uygulayabileceğimiz durulanan saç kremlerini kullanması çok pratiktir. Saçları duşta taramayı sağlayan bu kremler, özellikle uzun saçlılar için idealdir ama saç kremlendikten sonra iyice durulanmalı ve saçlar kremden arındırılmalıdır. Yoksa kaşıntıya ve yağlanmaya neden olur. Durulanmayan saç kremi ise kuru saçlara daha uygundur. Kalın telli ve gür saçlar için de durulanmayan saç kremi öneririz.


Sıvı saç kremleri de farklı bir çeşittir. Saça sıkılabilen bu kremler, saça eşit dağılarak saçın kolayca taranmasını ve şekil almasını sağlar. Saçların elektriklenmesine engel teşkil eden sıvı saç kremleri, günlük kullanıma uygun olmasının yanında plajdayken, denizden veya havuzdan çıktıktan sonra saçlarınızı açmak için de pratik kullanım sunar. Sonuç olarak uygun fiyatlı ve en iyi saç kremi çeşitleri Sosyetikavm’de sizleri bekliyor.

 

Saç Kremi Kullanımı

Saç tipinize ve saçınızın ihtiyaçlarına göre sizin için en iyi saç kremi çeşidini seçmekle işe başlayın. Örneğin, saçlarınız yıpranmışsa ve onarılmaya ihtiyacı varsa Bioblas Botanic Oils Argan Yağlı Saç Kremi ilk tercihiniz olmalı. Cap Color Keratin Özlü Saç Kremi de saçlarınıza yoğun bakım yapacağından yıpranmış ve işlem görmüş saçlarda ideal sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Saç kremini toptan almak çok daha uygun fiyata geleceğinden Sosyetikavm’nin 4000 mililitrelik Redist saç kremlerini de tercih edebilirsiniz.


Durulanmayan saç kremleri de diğer saç ürünleri gibi temiz saça uygulanır. Nemli saçlarınıza ellerinizle uygulayın ya da sprey şeklinde ise saçlarınıza sıkıp saçlarınıza ellerinizle kremi yayın ve saçınızı suyla durulamayın. Durulama gerektiren saç kremleri ise mutlaka saçlar şampuanlandıktan sonra uygulanmalı. Şampuandan arınmış saçlarınızın uçlarına iyice yedirerek uyguladığınız kremi birkaç dakika bekletin ve bol suyla durulayın. Kremi saç diplerine değdirmemeye özen gösterin. Saç kremleri, haftada en az bir kez uygulanır. İsterseniz her duşta azar azar saç kremi uygulayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.