Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Saç Bakım Spreyleri ve Saç Köpükleri

Güzel ve sağlıklı saçlar herkesin hayali. Dış etkenler, kullanılan kimyasallar ve saça yapılan fön gibi yıpratıcı uygulamalar saçı korumamızı gerektirir. Bunun için de saç bakımını yapacak ürünler kullanmamız elzem. Bu ürünlerden saç bakım spreyi, fön suyu, saç toniği ve saç köpüğü gibi ürünleri ve bu ürünlerin kullanımlarını anlatacağız sizlere.


Fön suyu, bu ürünlerden biri. “Mavi su” olarak da bilinen fön suları, duştan sonra ve fönden önce kullanılır. Fön suyu, saçlarınızı korur. Saçlar fön suları sayesinde nemlenir ve kolay taranır. Fön suyu uygulanan saçlar kurutma sonrası hem beslenmiş olur hem de kabarmaz. Saçın kabarmasını önlemek ve nemlendirmek için kullanılan ürünleri genelde saçı ağırlaştırır ama fön suyu uygulanan saçlarda bu durum gözlenmez. Bu ürün aynı zamanda saçı güneş ışınları ve diğer dış etkenlerden korur. Böylece saç sağlığını korumuş olur. Koruyucu özellik boyalı saçlar için de boyanın uzun süre saçta kalması anlamına gelir. Özellikle saça yapılacak yıpratıcı işlemlerden önce mutlaka kullanılması gereken fön suları, Sosyetikavm’de uygun fiyatlarla sizi bekliyor.


Saçı koruyan ve ona bakım yapan ürünlerden bir diğeri de saç toniği. Saç tonikleri, saçın yağlanması önlerken bir yandan da nem sağladığı için saç dökülmeleri ve kırıkları engellemiş olur. Aynı zamanda saç dökülmelerini yavaşlattığı için tercih edilen saç tonikleri saç derisinin kan dolaşımını hızlandırır ve böylece saçların canlanmasını sağlar. Saç toniklerinin bir işlevi de saça şekil vermektir. Saçlarınıza masaj yaparak uygulayabileceğiniz Red One Fresh Saç Tonik, özellikle erkekler için şiddetle önerdiğimiz bir ürün.

Saç Şekillendirmek İçin Besleyici ve Daha Zararsız Çözümler

Saç şekillendiriciler kategorimizde yer alan makalemizden nasıl ve hangi ürünlerle saçlarınızı şekillendireceğinizden bahsetmiştik. Şimdi saça bakım yapan ve onu şekillendirmeye yarayan ürünlerden biri olan saç köpüklerinin kullanımdan bahsedeceğiz.


Saç köpüğü, diğer şekillendiricilerden daha yumuşak ve daha az yapışkan özellik gösteren bir saç ürünüdür. Alternatif bir saç şekillendirme sağlar ve saçı besleme özelliğine sahiptir. Saça zararı pek de yoktur. Uygulaması çok basit olan saç köpükleri, ufacık bir parçayla büyük bir etki gösterir ve saçın parlak olmasını sağlar. Her saç tipine uygun olarak üretilen saç köpüklerini düz saçlara hacim vermek için kullanabileceğiniz gibi dalgalı saçlarında mükemmel buklelere ulaşmak için de uygulayabilirsiniz. İnce telli saçlarınızı daha gür gösterebileceğiniz saç köpüğü, saçlar yıkandıktan sonra saça uygulandığında saçta ışıl ışıl bir parlaklık sağlar. Saç köpüğü uygulamasından sonra fön, kurutma makineleri ve düzleştiriciler de saça uygulanabilir.

Saç Güzelliğinin Sırrı: Saç Bakım Spreyleri

Saçlarınızın canlı, parlak ve sağlıklı gözükmesini sağlayan saç bakım spreyi, saçlarınıza nem kaynaklığı da yapar. Saç bakım spreyi içinde bulunan doğal yağ özleri, kalsiyum ve keratin gibi faydaları maddeler sayesinde yıpranmış saçları onarır ve besler. Yıpranmış ve kuru saçlarınız için Taft Power Hair Sprey’i tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı her dış etkiden koruyan ve ipeksi yumuşaklığa kavuşturan saç bakım spreyi, kuru ya da nemli saçlarınızda rahatça kullanabilirsiniz ve durulamanıza gerek kalmaz. Bu noktada size önerimiz parlaklık etkisiyle gözlerinizi kamaştıracak Taft Shine Hair Lacquer Sprey olacaktır. Saçların direncini artıran saç spreylerini uygulaması da çok pratik bir üründür. Bu amaçla Ac Class Profesyonel saç spreyini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.