Sıralama seçin
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Ruj Çeşitleri

Ruj her zaman makyajın tamamlayıcı adımı olmuştur. Dudakların renklendirilmesi yüzün canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar. Makyaj yapmayıp cilt tonunuza uygun bir ruj sürseniz dahi kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Rujların birden çok çeşidi vardır; kalem ruj, soyulan ruj, parlatıcı ruj, kalıcı ruj, pastel ruj, dudak dolgunlaştırıcı ruj…  Bütün bu çeşitleri en ucuz ruj fiyatları sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz. En sık tercih edilen ruj renkleri ise; kırmızı ruj, bordo ruj ve pembe rujdur.

Ruj Renkleri Nasıl Seçilir

Yanlış seçilen cilt tonunuza uygun olmayan ruj renkleri makyajınızın olduğundan kötü görünmesine neden olabilir. Dikkat edeceğiniz küçük ipuçları ile makyaj sonucunuzu olduğundan daha iyi bir noktaya taşımanız ise mümkün.

İlk olarak dudaklarınızın yapısını keşfedin. Kullandığınız renk dudaklarınızın şekline göre değişiklik gösterebilir. Dudaklarınız ince ise koyu ve mat renkleri tercih etmemelisiniz. Dudaklar dolgun ise daha koyu renkler kullanarak sizin için ideal görünüme kavuşabilirsiniz.

Ruj seçiminde cilt tonunuz da oldukça önem taşır. Açık tenliyseniz açık pembe, açık kırmızı ve turuncu renklerini kullanabilirsiniz. Kahverengi ve toprak tonları, koyu ten rengini daha doğal gösterecek ve cilt tonlarıyla uyumlu hale gelecektir.

Ruj sürmek kolay görünse de mükemmel makyajda en zorlu adımlardan biridir. Mükemmel görünen dudaklar, makyajınızda en çok dikkat çeken detay olacaktır. Unutulmaması gereken birkaç nokta, ruju doğru şekilde uygulayabileceğinizdir. Ruj uygulamadan önce dudaklarınızı çıkarabilirsiniz. Ruj, sert dudaklı dudaklarda da pürüzlü görünecektir. Ruju uygulamadan önce nemlendirmek, kuruluğu ortadan kaldırabilir ve rujun daha yumuşak ve daha kolay uygulanmasını sağlayabilir. Öncelikle dudak çizginizi tanımlamalısınız. Dudak kaleminden yardım alabilirsiniz. Ruj sürmeden önce dudaklarınıza biraz şeffaf pudra sürerseniz rujun ömrü uzayacaktır.

En Uygun Fiyatlı Modeller Sosyetikavm.com’da

Sosyetikavm.com’da aradığınız bütün makyaj malzemelerini en uygun fiyata bulmanız mümkün! Dünya markalarının her çeşidinden yerli markalara bütün ürünlerin bütün modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Sosyetikavm.com’da makyaj çantasından göz kalemine parfümlerden eyeliner çeşitlere uygun fiyatlarıyla siparişleriniz özenle sizin için hazırlanır.  Ruj markalarını, ruj paletlerini en ucuz ruj fiyatları ile sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.