Sıralama seçin
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Pudra Çeşitleri

Pudra kullanımı neredeyse kozmetik ürünlerin kendisi kadar eskidir. Pudra genellikle cilt kusurlarını kapatmak, cildi daha parlak hale getirmek ve bazen akneyi tedavi etmek için kullanılabilir. Bazen pudra yüzde topaklanabilir ve kötü bir görünüme neden olabilir. Bu nedenle, birçok kişi pudra kullanmanın riskli olduğunu düşünür. Ancak doğru kullanmak çok iyi sonuçlar sağlayabilir. En sevilen pudra çeşitlerinden biri de sabitleyici pudradır.

Pudra Kullanma Önerileri

Pudra toz halinde olan ve ciltteki kusurları kapatmaya yarayan yumuşak bir dokudadır. Ancak toz halinde olduğu için özellikle kuru cilt üzerinde uzun süre kalması zorlaşabilir. Yağlı ciltte de gün içinde topaklanma gibi istemeyen sonuçlara yol açabilir. Bir de aşırı kullanım, boyun ile yüz arasında çok fazla renk farkına neden olup kötü bir görünüme ya da doğal olmayan bir görünüme neden olabilir. Tüm bu dezavantajlarını ortadan kaldırmak için cilt tipinize ve cilt renginize uygun pudrayı kullanmanız gerekir. Bununla beraber sünger değil pudra fırçası ile uygulama yaptığınızda istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Yağlı ciltlerin pudra kullanmadan önce ciltlerini iyice temizlemesi gerekir. Temizleme adımından sonra cilt tipine uygun nemlendirici kullanılmalıdır. Ardından pudra uygulamasına geçilmelidir. Fırça ile pudra uygulamasından sonra mutlaka güneş ışığında cildinizi kontrol ederek eşit dağıttığınıza emin olun.

Cilt tipiniz kuru ise, nemlendirici bir yüzeye sahip özel bir kuru cildi masaj yaparak bir masaj yapın. Cildiniz iyice nemlendikten sonra pudra uygulamasına geçin. Fırça yardımı ile pudrayı yüzünüze eşit bir şekilde dağıtın.

 Cilt tipinize uygun olmayan pudralar uzun süreli kullanımda cildinize zarar verebilir ve sivilce, egzama gibi birçok soruna yol açabilir. Sizin için uygun pudra çeşitleri sosyetikavm.com’da sizleri bekliyor.

En Uygun Fiyatlı Modeller Sosyetikavm.com’da

Sosyetikavm.com’da aradığınız bütün makyaj malzemelerini en uygun fiyata bulmanız mümkün! Dünya markalarının her çeşidinden yerli markalara bütün ürünlerin bütün modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Sosyetikavm.com’da makyaj çantasından göz kalemine parfümlerden eyeliner çeşitlere uygun fiyatlarıyla siparişleriniz özenle sizin için hazırlanır.  Tüm pudra markalarını en iyi pudra çeşitlerini uygun pudra fiyatları ile sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.