Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Parfüm ve Koku Çeşitleri

Dış görünüşüne özen gösterenlerin tarzını tamamlayan öğe kokudur. Çok şık gözükmek karşımızdaki insanlarda iyi bir etki bırakmanın en önemli yolu olsa da güzel bir kokuya sahip olmak, akıllarda kalmanın ve etkileyici bir izlenim bırakmanın olmazsa olmazı. Bunun için teninize en uygun parfümü seçmelisiniz. Bu seçimi yaparken öncelikle kendi ten kokunuzu kriter alın. Koku seçiminde ten renginiz, cildinizin yapısı ve yaşam tarzınız ile gün içindeki hareket ölçünüz önemli kriterlerdir. Aynı zamanda mevsimi göz önünde bulundurmayı unutmayın. Etkili bir kokuya sahip olmak için ise bir servet harcamanıza gerek yok. Parfüm çeşitleri uygun fiyatlarla da ayağınıza gelebilir. 

 

Uygun Fiyatlı Parfüm Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğer parfüm çeşitleri arasından uygun fiyatlı olanlar seçme kriterinizin başında geliyorsa mutlaka güvenebileceğiniz markalar ve sitelerden alışveriş yapın. Çünkü parfümler kimyasal maddelerden üretildiği için zararlı olabilir. Bu yüzden uygun fiyatlı parfüm tercih ediyorsanız cildinize doğrudan sıkmayınız. Uygun fiyatlı ya da orijinal olmayan deodorant ya da parfümleri, cildinizden en az 15 cm uzak tutarak giysilerinizin üzerine doğru püskürtünüz. Yüzünüze ve kulak arkanıza parfüm ya da deodorant sıkmayınız. Yüzünüze, özellikle gözünüze temas eden ürünleri bol su ile yıkamaya özen gösteriniz. Koku çeşitleri dahilinde seçeceğiniz marka tanınmış ve güvenilir ise gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Özellikle koku çeşitlerine Sosyetikavm’den bakıyorsanız güvendesiniz demektir. Çünkü sitemizde kaliteli ve tanınmış markaların ürünlerini güvenle uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Örneğin Rexona deodorantların tüm çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı parfüm ve koku tercihleriniz için ise orijinallerini aratmayan Estal’la parfümlerinin farklı birçok kokusunu deneyebilirsiniz. Çeşit çeşit Gabrini parfümler ve asil kokusu ile Siore parfüm de çok uygun fiyatlarla bu kategorimizde satılmaktadır.


Sadece vücut kokuları değil, saç parfümleri de özellikle kadınlar için bir ihtiyaç. Redist saç parfümleri, bu ihtiyacınıza yaratacağı hoş esintisi ile cevap verecek. Zenix Doğal Gül Suyu ile cildinizi doğal bir dokunuşla zarar vermeden temizleyebilir ve harika bir cilt kokusuna uygun fiyatla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Sosyetikavm’de kişisel kokuların yanında ortam kokularını da barındırıyor. Kolonya ve ortam kokuları da sizler için sitemizde yerini alıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.