Sıralama seçin
Toplam 74 ürün görüntüleniyor.

Makyaj Fırçaları

Göz alıcı gözüken makyaja kim sahip olmak istemez ki? Doğru ürünleri seçtikten sonra en kritik nokta ise malzemelerin uygulanacağı makyaj fırçalarıdır. Cilt tipinize uygun ürünler ve doğru makyaj fırçalarını seçtikten sonra kötü makyaj yapmanızın ihtimali yoktur. Doğru makyaj fırçalarının temizliğinin de sağlanması gerekir.

Günümüzde popüler olan ve sosyetikavm.com’da sizi bekleyen makyaj fırçası çeşitleri ise;

Sulu makyaj fırçası

Balıklı makyaj fırçası

Simli makyaj fırçası

Sentetik makyaj fırçası

Doğru teknikleri ise düzgün ten makyajı yapabilmek için 5 tane fırçaya sahip olmalısınız. Fırçalarınıza gerekli bakımı yaparsanız senelerde kullanmanız mümkündür. Temizlik sıklığınız ise her hafta olmalıdır. Sıvı sabun ya da zeytin yağ kullanarak makyaj fırçalarınızı temizlemeniz mümkündür.

Makyaj fırçalarınızın temizliğini yaparken fırçalarının sertleşmemesine özen göstermeli ve iyi kurutmalısınız.

Doğru Uygulama Sırları

Size uygun fırçaları sosyetikavm.com’dan aldıysanız şimdi makyaj yapma zamanı. Allık fırçalarının uygulama yeri elmacık kemikleri üzerine uygulama yapmak içindir. Allık fırçası ile bronzerınızı da uygulaması da yapabilirsiniz.

Kapatıcı uygulamalarınızda ise göz çevresinin dar ve ufak yerlerine küçük uçlu fırçalar ile kolaylıkla uygulama yapabilirsiniz. Sivilce üzerine uygulayacağınız kapatıcılarda ise sünger yerine hijyen açısından mutlaka fırça kullanmalısınız.

Göz makyajında ise daha çeşitli fırçalar tercih edilir. Far ve eyeliner fırçaları bunlardan birkaçıdır. Özellikle göz bölgenize uyguladığınız fırçalarınızın temizliğine mümkün olduğunda dikkat edin ve imkanınız var ise göz uygulaması için kullanacağız fırçalardan iki tane alın ve gözlerine aynı fırça ile uygulama yapmayın.

Son adım olan makyaj sabitlemede ise geniş ve uzun kıllı pudra fırçaları tercih edilir. Bu sayede fazla ürün almadan daha hafif bir şekilde uygulama yapabilirsiniz. Daha doğal bitişli makyajlar için sık kıllı fırçaları tercih edebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Modeller Sosyetikavm.com’da

Sosyetikavm.com’da aradığınız bütün makyaj malzemelerini en uygun fiyata bulmanız mümkün! Dünya markalarının her çeşidinden yerli markalara bütün ürünlerin bütün modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Sosyetikavm.com’da makyaj çantasından göz kalemine parfümlerden eyeliner çeşitlere uygun fiyatlarıyla siparişleriniz özenle sizin için hazırlanır. En uygun makyaj fırçası fiyatlarını sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.