Sıralama seçin
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Likit Ruj

Likit rujlar son dönem makyaj trendlerinden biri haline geldi. Likit ruju tercih edebilme sebebi kullanım kolaylığı. En sık tercih edilen likit ruj çeşitleri ise; likit mat ruj ve parlak likit ruj.  Vazgeçilemeyen renk tabii ki kırmızı likit ruj!

Likit rujlar fırça ile uygulandığı için dudaklarda kusursuz görünmesini sağlıyor. Kolay yayılır ve kalın bir tabaka gibi görünmüyor. Yumuşak yapısı sayesinde uygulanacak alanı kolayca belirleyip yanlış uygulamalarda kolaylıkla düzeltebilirsiniz.

Mat Likit Ruj Önerileri

Likit ruj uygulamasında önce ruj için dudaklarını hazırlamalısınız. Çatlamış ya da kuru dudaklara ruj sürmek rujun mat görünmesine sebep olabilir. Bu nedenle önce dudaklarınızı kuru deriden arındırıp ardından nemlendirebilirsiniz. Birçok rujun besleyici bileşenleri olduğu için ürünü uyguladıktan sonra dudaklarınıza bakım yapmaya devam edebilirsiniz. Likit ruj çeşitlerini fırça yardımı ile rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Rujunuz dudak çizgisinin ötesine geçerse hafif nemli pamuklu çubuk kullanabilirsiniz. Yumuşak bir likit ruj kolay sürülebilen yapısı ile dudaklarınızı olduğundan daha güzel gösterebilirsiniz.

Son yıllarda üretilen ve hayatınıza giren likit mat rujlar dayanıklılıkları sayesinde ön plana çıktı. Likit ruj sürüldüğünde kolay sürülür, daha sonra kurumaya ve dudaklara yerleşmeye başlar. Bu nedenle dudaklarınıza sürdüğünüzde hatalarınızı düzeltme fırsatları bulacaksınız. Bu rujlar kuruduktan sonra mat bir görünüme kavuşacak ve giysilere yayılmayacak, sizi tazelenmeden tüm gün dudaklarınızda kalabilirler.

Doğal tonları seven kadınların en çok kullandığı renk, kahverengi gibi toprak tonlarıdır. Daha özgüvenli bir görünümü sevenlerdenseniz dudaklarınıza bordo, mavi, mor, lavanta gibi farklı tonları uygulayabilirsiniz. Işıltılı renkler için hazırlanmış gümüş likit rujlar mevcuttur. Uygulamadan sonra matlaşacak çok güzel bir makyaj görünümü elde etmek için parlak ruj da kullanabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Modeller Sosyetikavm.com’da

Sosyetikavm.com’da aradığınız bütün makyaj malzemelerini en uygun fiyata bulmanız mümkün! Dünya markalarının her çeşidinden yerli markalara bütün ürünlerin bütün modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Sosyetikavm.com’da makyaj çantasından göz kalemine parfümlerden eyeliner çeşitlere uygun fiyatlarıyla siparişleriniz özenle sizin için hazırlanır.  Likit ruj setini ve en sevilen likit ruj renklerini uygun fiyatları ile sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.