Sıralama seçin
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Kaş Makyaj Malzemeleri

Çeşit çeşit kaş kalemleri kullanım amacına göre değişmektedir. Birden fazla çeşidi olan kaş kalemlerini ihtiyacınıza göre belirlemelisiniz. Kaş boyama kalemi, kaşları dolgun göstermek amacıyla kullanır ve kaş diplerine uygulanır.

Kaş Kalemi Çeşitleri

Kaş kalemlerinin kullanım alanlarına göre birçok çeşidi vardır. En sık tercih edilen çeşitleri ise;

Kalıcı kaş kalemi

Silinmeyen kaş kalemi

Suya dayanıklı kaş kalemi

Çıkmayan kaş kalemi

Fırçalı kaş kalemi

Kaş kalemleri kullanılırken kaş kıl köklerinin bulunduğu alana uygulanmalıdır. Kaş şeklini belirginleştirmek için çerçeve çizilebilir. Bu sayede ürünün uygulanacağı alan belirginleştirilir ve seyrek kaşlar doldurulurabilir.

Yüz ifadesi ve bakışları kaş şekli ve makyajı oldukça etkiler. Doğru şekilde uygulanan işlemler güzel gösterirken yanlış işlemler ise kişiyi olduğundan kötü gösterebilir.

Sosyetikavm.com’Dan Kaş Makjayı Önerileri

Kaş tipinize, ihtiyacınıza göre alacağınız kaş fırçalarından sonra kaşlarını istediğiniz tarzda şekillendirin. Bu işlem için kaş fırçası kullanabilirsiniz. Kaş şeklinizi belirginleştirmek için hafif hareketler ile kaş kalemi ile kontör çizebilirsiniz. Kaşlarınızın seyrek olduğu bölgelere daha yoğun ve kalın uçlu kaş kalemleri ile işlem yapabilirsiniz. Kaş kıl köklerinden çizme işlemine başlanması önerilir. Bu adımda oldukça dikkatli olun kıl köklerine zarar vermemeye özen gösterin.

Çizme işleminde is kıl çıkış yönlerini takip edin ve kıl çizer gibi elinizi hareket ettirerek boyayın. Böylece seyrek alanları tamamlayıp daha derin ve dolu bir görünüm elde edeceksiniz. Boyama işlemini doğal bir hale getirmek için kaş fırçası ile aşağıdan yukarı olacak şekilde yedirerek tarayın. Bu sayede boya dağılacak ve yumuşak bir görünüme kavuşacak.

Dilerseniz kaş sabitleme ürünlerinı kullanarak gün boyu kaş şeklinizi koruyabilirsiniz. Özellikle yağmurlu günlere ya da gözlük kullanımında farkında olunmadan kaş rengi ve şekli bozulabilir. Kaş fırçası şeklinde olan ürünleri kolaylıkla kullanabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Modeller Sosyetikavm.com’Da

Sosyetikavm.com’da aradığınız bütün makyaj malzemelerini en uygun fiyata bulmanız mümkün! Dünya markalarının her çeşidinden yerli markalara bütün ürünlerin bütün modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Sosyetikavm.com’da makyaj çantasından göz kalemine parfümlerden eyeliner çeşitlere uygun fiyatlarıyla siparişleriniz özenle sizin için hazırlanır. En iyi kaş kalemi çeşitlerini sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.