Sıralama seçin
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Kapatıcı Çeşitleri

Kapatıcıların kullanım amacı ciltte bulunan kızarıklık ve sivilceyi ortadan kaldırmaktır. Kusursuz makyaj görünümünü elde etmek için fondötenden önce kapatıcı uygulaması gerekli bir adımdır. Uygulama ise oldukça basittir. Kızarıklık veya sivilce bölgelerine az miktarda kapatıcı uygulaması yapın. Zengin ürün yelpazesi sayesinde Sosyetikavm.com aradığınız ürünü uygun kapatıcı fiyatları ile bulacaksınız.

İhtiyaca yönelik birden fazla fondöten çeşidi vardır. Bunlar;

Kapatıcı fondöten

Göz altı morluk kapatıcı

Gözenek kapatıcı

Dövme kapatıcı

Sivilce kapatıcı

Yüksek kapatıcı fondöten

Kapatıcı Uygulama Yöntemleri

Kapatıcı uygulaması kolay olsa bile özen ister. İlk olarak yapılması gereken kapatıcının hangi amaçla kullanılacağına karar vermektir. Göz altı halkaları, ton değişikliği, kızarlıklar gibi çeşitli sorunlara farklı uygulamaların yapılması gerekir. Ancak genellikle kapatıcı fırçası ile uygulama yapılır.

Kapatıcı ürünü tercihlerinizde cilde ağırlık vermeden canlı ve doğal bir görünüm elde etmek için yüz ve göz altı bölgesine uygulama yapabilirsiniz.

Ciltteki cilt lekelerini kapatmak veya tonu dengelemek için dikkat edilmesi gereken en önemli şey renktir. Yanlış renk seçimi, kaplamaya çalıştığınız alanın daha fazla dikkat çekmesine neden olacaktır. Seçtiğiniz ürünü boynunuza takmalı ve rengini bu şekilde belirlemelisiniz. Rengi belirlerken ortamdaki ışığa dikkat edin.

Renk haricinde kapatıcı seçimlerinizde cilt tipiniz ve kapatıcı uygulayacağınız yerdeki sorunlarda önemlidir. Kırışıklık için olan kapatıcıları sivilce sorununa uyguladığınızda hoş olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Bilinenin aksine kapatıcılar diğer makyaj malzemelerine kıyasla oldukça az miktarda uygulanmalıdır. Ne kadar çok uygulanırsa dağıtması ve kontrol edilmesi o kadar zor olacaktır. Az miktarda alıp uygulamalı istenen sonuç elde edilene kadar yavaş yavaş dozu arttırmalıdır. Kapatıcıların yoğunluğuna ve kişinin isteğine göre üzerine fondöten kullanımı gerekli görülebilir.

En Uygun Fiyatlı Modeller Sosyetikavm.com’da

Sosyetikavm.com’da aradığınız bütün makyaj malzemelerini en uygun fiyata bulmanız mümkün! Dünya markalarının her çeşidinden yerli markalara bütün ürünlerin bütün modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Sosyetikavm.com’da makyaj çantasından göz kalemine parfümlerden eyeliner çeşitlere uygun fiyatlarıyla siparişleriniz özenle sizin için hazırlanır. En iyi kapatıcı fondöten ve en iyi kapatıcı sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.