Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Kadın Hijyen Ürünleri

Kadınlar, anatomileri gereği hijyen ürünlerine erkeklerden daha fazla ihtiyaç duyarlar. Kadınların periyodik dönemleri özelinde hijyen çok önemli. Regl dönemlerinde hijyenik pedler ve her gün kullanılan uygun günlük pedler kadınlar için çok ciddi ihtiyaçtır. Bu ürünler, sürekli olarak cilde temas ettiği için hijyenik olmalılar. Yoksa bakteri yuvası haline gelip ciddi sağlık sorunlarına neden olurlar. Genital bölge temizliği ve bakımı kadınların kendilerini rahat hissetmeleri açısından da son derece önemlidir. Bu yüzden ped seçimi yaparken, hijyen ve rahatlığın bir arada olmasına dikkat etmelisiniz.


Pedler, sızıntı yapmamalı, sıvıyı hızlı emmeli kuru hissettirmeli ve yoğun sıvıları iyice hapsedebilmeli. Ayrıca vücuda uyumlu, kullanımı ergonomik olmalı, gün boyu ve uykuda rahat hissetmenizi sağlamalı ve kaymamalı. Kadınlar bu şekilde özel günlerinde kendilerini güvende hissedebileceklerdir. Genital bölge ürünlerini güvenilir yerlerden ve kaliteli markalardan tercih etmeyi ve pedleri en fazla iki saatte bir değiştirmeyi unutmayın.


Kadın hijyen ürünleri arasında sadece pedler ve genital bölge temizleyici ürünler yoktur. Kadınların özellikle doğum sonrasında oluşan çatlaklardan kurtulmak için kullandığı sıkılaştırıcı kremleri de Sosyetikavm’de bulabilirsiniz. Doğum ve kilo alıp verme sonrasında oluşan çatlaklar deri altı boşlukları yüzünden olur ve bunun için sıkılaştırıcı ürünler kullanılmalıdır. Düzenli kullanımda gözle görülür fark yaratan ve yara izlerini de azaltan sıkılaştırıcıları uygun fiyatlarla sitemizden edinebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.