Sıralama seçin
Toplam 411 ürün görüntüleniyor.

İç Giyim

Günün her saatinde ve bulunduğumuz her mekânda kendimizi iyi hissetmek ve iyi görünmek isteriz. Bunun için günlük kıyafetlerimizi bile özenle seçeriz. Ama ev giyiminde ve iç giyimde de özenli olmak, kendimizi her an iyi hissetmenin ve hep estetik görünmenin bir yolu.

Bir tekstil cenneti olan ülkemizde iç giyim konusunda çok fazla seçenek var. Ama dış giyim kadar önem vermemiz gereken iç giyim ürünlerini seçerken bazı kriterler koymamız gereklidir. Çünkü iç giyim ürünleri sağlığımızı dış giyim ürünlerinden daha fazla etkiler. Özellikle internetten alışveriş yaparken güvendiğiniz marka ve sitelerden faydalanmanız çok önemlidir. Bunun için Sosyetikavm’nin güvenilir markası olan Mooi İç Giyim ürünlerini şiddetle öneririz. Ev giyimde kalitesi ve uygun fiyatıyla dolaplarınızda yerini alacak olan önder marka Mooi, iç çamaşırı takımları, pijama modelleri, tek sütyen ve tek külotlar, toparlayıcılar ve gecelikler ile fantezi ürünleri ile sizleri bekliyor. 

İç Giyim Alışverişlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

İç giyim ürünleri, günün her anında direkt olarak tenimize temas ettiği için iç giyimde sağlıklı seçimler yapmamızı gerektirir. İç çamaşır alırken genellikle estetik olmasına dikkat ederiz ama iç giyimde diğer ev giyim parçalarında olduğu gibi rahatlık da çok önemlidir. Kendi bedeninize uygun seçimler yapmak, rahatlığın önemli ve öncelikli kriteridir. Kendi beden ölçünüzden daha dar iç giyim ürünleri, bedeninizin hava almasını önleyeceğinden bakteri ve enfeksiyon oluşumu için adeta ev sahipliği yapar.

Bedeninize uygun ve estetik bir iç çamaşırını seçtiyseniz kumaşına dikkat edin. İç çamaşırlarında polyester kumaşlar sıkça kullanılır ama bir petrol ürünü olan polyester kumaş, hava almadığından bakterilerin barınmasını neden olur ve böylece birçok cilt hastalığına ve mantar gibi iç organlara sıçrayan hastalıklara neden olabilir. Bu yüzden pamuklu kumaşlar tercih etmelisiniz. Pamuklu kumaşlar, hem daha hijyenik hem de rahattır. Aynı zamanda pamuk yoğunluğu fazla olan kumaşlar ter emici özelliğe de sahip olduğundan polyester kumaştan çok daha sağlıklıdır. Eğer pamuklu kumaştan yapılmamış iç giyim ürünlerini tercih ediyorsanız, çamaşırlarınızı sık sık değiştirmeniz ve kısa sürelerde polyester kumaştan yapılmış tekstil ürünlerini kullanmalısınız. İç giyim ve pijamalarınızı satın aldığınızda hemen giymeyin ve mutlaka yıkıp kullanın. Sadece iç giyimde değil, tüm giyim alışverişlerinizde şıklığınız, rahatlığınız ve sağlığınız ön planda olsun.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.