Sıralama seçin
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Güneş Koruyucular ve Bronzlaştırıcılar

Çoğu insanın en sevdiği mevsim olan yazın belki en zor kısmı güneş ve güneşin cildimizde bıraktığı etkiler. Bronzlaşmayı hepimiz isteriz ama güneş lekesiz ve cildimiz zarar görmeden. Bunun için yaz ayları boyunca cildimizi güneş kremi ile korumamız gerek. Özellikle bebekler ve çocuklar için güneş koruyucu kremler kullanılması elzem. Güneş ışınlarından D vitamini alması gereken çocuklar, yaz aylarında güneşten sakınmayacaklardır. Bu yüzden kıymetlileriniz için mutlaka bebek güneş kremi kullanmalısınız. Sosyetikavm, size özen gösterirken çocuklarınızı da önemsiyor ve size uygun fiyatlı bebek güneş kremlerini sizlerle buluşturuyor.

 

Güneş Koruyucu Nasıl Kullanılmalı?

Güneş koruyucular, güneşe çıkmadan en az on beş dakika önce cilde uygulanmalı. Çünkü, güneş kremi cilt tarafından emilmelidir ki cildinizi koruyabilsin. Cilt tarafından emilmesi, güneş kremlerini iki saatte bir yenilenmeyi mecbur kılar. Cildinizin hassasiyetine göre güneş kremi üzerinde bulunan SDF değerine dikkat etmeli ve bu değere göre güneş kremi satın almalısınız.


SDF, güneş koruma faktörü demektir ve SDF değeri güneşin zararlı ışınlarından cildi korur. Güneş ışınları, cildin en alt tabakalarına bile ulaşabildiği için özellikle teni açık renk olanlar yüksek SDF değerine sahip güneş koruyucuları tercih etmelidirler. Aslında cilt, güneş ışınlarının zararlı etkilerinden kendini korumak için bronzlaşma tepkisi verir. Yani, güneş altında bronzlaşırken cildimize zarar verme olasılığımız çok yüksek. Bu yüzden güneşsiz cilt bronzlaştırıcı ürünler kullanıma sunuldu. Bunun yanında bronzlaşmayı hızlandıran ürünler de vardır. Sosyetikavm.com’da uygun fiyatla ulaşabileceğiniz Gabrini Güneş Krem Bronzlaştırıcı gibi ürünler cildinizi hem nemli tutar hem de daha sağlıklı bronzlaşmanızı sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.