Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Göz Kalemi

Göz makyajının vazgeçilmezi göz kalemlidir. Göz kalemleri ile göz makyajınızı harika bir hale getirebilirsiniz.

Göz kalemlerinin birden fazla çeşidi vardır. En sık tercih edilen çeşitleri ise;

Akmayan göz kalemi
Beyaz göz kalemi
Kahverengi göz kalemi
Renkli göz kalemi
Simli göz kalemi
Kırmızı göz kalemi

En İyi Göz Kalemi Sırları

Göz kalemleri rengine ve ne amaçla kullanacağınıza göre değişmektedir. Koyu göz kalemlerinden siyah renk ülkemizde en sık tercih edilendir. Koyu tonlarda diğer tercih edilen renkler ise gri ve is rengidir. Açık tonlarda ise mavi ve yeşil tonlar kullanılır.

Göz kaleminin eyeliner olarak kullanılır. Bunun sebebi ise göz kalemi ile daha kolay eyeliner görünümüne sahip olabilirsiniz. Sağladığı en büyük kolaylık ise eyeliner kadar fazla boyası olmadığı için düzeltebilme şansınız daha kolaydır.

Göz kaleminin diğer bir kullanım yeri ise kaş boyamadır. Kaş renginize uygun göz kaleminiz ile kaşınızdaki boşlukları doldurup daha sağlıklı bir görünüm kazanabilirsiniz.

Göz kalemi alırken dikkat etmeniz gereken nokta göz renginizdir. Göz renginiz ile uyumlu seçeceğiniz göz kalemleri ile makyajınızda bütünlük sağlayıp hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Göz kalemini uygulamanın çeşitli yöntemleri vardır. Üst kirpik diplerinize dilediğiniz kalınlıkta uygulayabilirsiniz. Ya da alt kirpik diplerinizle uygulayabilirsiniz.

Çizeceğiniz çizginin kirpik diplerine yakın olması ve gözün dış kısmına taşmaması önemlidir. Daha doğal bir görünüm için göz makyaj fırçası için hafifçe göz kalemini dağıtabilirsiniz. Bu şekilde günlük makyajınızda daha kolay kullanabilirsiniz.

Gün içinde akmayan bozulmayan göz makyajına sahip olmak isteyenlerin tercihi ise akmayan göz kalemi olur. Akmayan göz kalemi sayesinde sabah özenle yaptığınız makyajınız gün sonuna kadar bozulmadan sizinle kalır. Islanma, dağılma ya da terleme durumlarında makyajınız sabit kalmasına yardımcı olur.

En Uygun Fiyatlı Modeller Sosyetikavm.com’da

Sosyetikavm.com’da aradığınız bütün makyaj malzemelerini en uygun fiyata bulmanız mümkün! Dünya markalarının her çeşidinden yerli markalara bütün ürünlerin bütün modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Sosyetikavm.com’da makyaj çantasından göz kalemine parfümlerden eyeliner çeşitlere uygun fiyatlarıyla siparişleriniz özenle sizin için hazırlanır. En uygun göz kalemi çeşitlerini sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.