Sıralama seçin
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Fondöten Çeşitleri

Fondöten kullanım amacı cilt tonundaki farklılıkları gidermeye, izleri kapatmaya ve doğal cilt tonunu değiştirmektir. Birden çok çeşitli herkesin ihtiyacına yönelik fondöten çeşitleri vardır. En sık tercih edinler ise;

Kalıcı fondöten

Kapatıcı fondöten

Suya dayanıklı fondöten

Beyaz fondöten

Leke kapatıcı fondöten

Sosyetikavm.com’da cildinizin pürüzsüz görünmesine ve her bütçeye uygun fondöten çeşitleri sizi bekliyor.

En İyi Fondöten Seçimi İçin Öneriler

Fondöten seçiminizi cilt tipinize göre yapmalısınız. Yağlı cilde sahipseniz mat bitişli fondöten tercih ederken kuru cilde sahipseniz hem kapatıcı hem de nemlendirici özelliklere sahip bir fondöten seçebilirsiniz. Doğal mat özelliği olan fondötenle sayesinde parlamayı kontrol altına alabilirken ağırlık yapmayan özel formülü cildinizin gün boyu nemli kalmasını sağlayabilirsiniz.

Fondöteni sadece bir makyaj malzemesi değildir. Cilt bakımınıza destek olacak bir ürün olarak kullanmanız gerekir.  Sahip olduğunuz cilt türüne ve sorunlarına özel ürünleri kullanmanız daha doğru olur. Yaşlanma karşıtı bakım ürünleri kullanıyorsanız başladıysanız fondöteninizi de bu özellikleri içerenleri seçebilirsiniz.

En Güzel Fondöten Kullanımı

Cilt renginize uygun fondöteni buldukmakla işe başlayın. Sonra uygulama aşamasına geçebilirsiniz. Fondöten kullanmadan önce cildinizi iyice temizleyin. Makyaj bazı kullanıyorsanız önce bazınızı sürün ve cildinizin emmesini bekleyin. Ardından fondöteninizi sünger veya geniş bir fırça yardımıyla yüzünüze eşit şekilde dağıtın.

Yağlı ciltler için önerilen fondöten genellikle pudra formüllüdür ve cildin yağ dengesini düzenlemesi hedeflenir. Bu sayede parlama sorunun önüne geçer. Kuru ciltler için önerilen fondöten likit haldedir ve kuru olan bölgeleri nemlendirerek cildi pul pul görünümden kurtarır.

Kuru cilde sahipseniz cilde doğal ışıltı veren, karma cilde sahipseniz mat fondöten seçimi daha uygun olacaktır. Makyajınız daha güzel ve doğal sonuç verecektir.

En Uygun Fiyatlı Modeller Sosyetikavm.com’da

Sosyetikavm.com’da aradığınız bütün makyaj malzemelerini en uygun fiyata bulmanız mümkün! Dünya markalarının her çeşidinden yerli markalara bütün ürünlerin bütün modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Sosyetikavm.com’da makyaj çantasından göz kalemine parfümlerden eyeliner çeşitlere uygun fiyatlarıyla siparişleriniz özenle sizin için hazırlanır. En iyi kapatıcı fondöten ve en iyi fondöten markasını sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.