Sıralama seçin
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

El ve Vücut Bakımı Ürünleri

El ve vücut bakımı ürünleri masaj aletleri, nemlendiricileri losyonlar ve vazelinlerden oluşur. El bakımı gibi vücut bakımı da temizlenmeden hemen sonra nemlendiricilerle beslenir. İyi bir masaj vücudu ve elleri dinlendirir, rahatlatır. Sağlıklı bir cilt için vücut bakımı ürünleri ve el bakımı ürünleri kullanmak vazgeçilmeziniz olmalı. Böylece cilt dokunuz yaşlanma etkilerine direnmiş olur. Düzenli olarak her gün ya da gün aşırı yapacağınız bu bakım ayrıca temiz ve iyi hissetmenizi sağlar.

 

Vazelin Kullanın

Tüm bakımlar gibi el ve vücut bakımı yaparken de temizliğe öncelik verin. Duş el ve vücut temizliğinin kolay yoldan yapılmasını sağlar. Her gün duş almak kişisel hijyen sağlar ama cildinizin kurumasına da neden olur. Duştan sonra açılan gözenekler neme her zamankinden fazla ihtiyaç duyar. Vücudun özellikle ayak topukları, dizler ve dirsekler gibi yerleri vücudumuzun diğer bölgelerine kıyasla yoğun neme muhtaçtır. Bunun için nemlendirici kremler yeterli olmayabilir ama vücut bakımı ürünleri arasında vazelin tüm nem ihtiyacına cevap verecektir.


Sosyetikavm’de uygun fiyatlarıyla yerlerini alan Vaseline ve Gabrini marka vazelin çeşitlerini el bakım ürünleri ve vücut bakım ürünleri arasında bulabilirsiniz. Vazelin, tüm vücuda uygulanabilir ve kalıcılığı yüksek olduğu için neredeyse 24 saat teninizi nemli tutacağından vazelin uygulamasını her gün yaparsanız cildiniz duşa kadar her daim ipek gibi yumuşacık olacaktır. Vazelin, cilde masaj yaparak uygulandığından kan akışını hızlandırır ve cildinizin taze kalmasını da sağlar. 

 

Cildinize Masaj Yapın

Masajın son derece rahatlatıcı bir uygulama olduğu malumunuz. Masaj salonlarına gitmeye gerek kalmadan taşınabilir masaj aletleriyle kendinize yapacağınız bir masaj ise büyük konfor. Masaj salonlarına ve büyük masaj aletlerine ciddi ödemeler yapmadan da mükemmel masaj yapan pratik ve uygun fiyatlı masaj aletlerine sitemizden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Tüm vücudunuza uygulayabileceğiniz masaj aletleri cilt sıkılaştırma özelliği ve kolay kullanımıyla elinizin altında. İzla masaj aleti ve Fuji Masaj aletleri sarkmaları toparlar, kas ağrılarını giderir. Üstelik kullanımı çok kolaydır. Sadece cildiniz üzerinde nazikçe hareket ettirmeniz yeterlidir. Yüz ve ellerinizde de kullanacağınız masaj aletleri tüm vücut bakımınızı da yapmış olur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.