Sıralama seçin
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Dudak Kalemi Çeşitleri

Dudak kalemi tercih ederek daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Kalemin uygulaması ise son derece basittir. Yapmanız gereken sadece ruj sürün ve ardından kalemi dudak çerçevesine doğru hareket ettirin. Dolgun dudaklar görünümü ile dudaklarınızı daha göz alıcı hale getirmek için dudak kalemi kullanmaktan vazgeçemeyeceksiniz. Sosyetikavm.com’ da istediğiniz dudak kalemini çeşitleri sizi bekliyor.

En Sevilen Dudak Kalemi Renkleri

Makyaj trendlerinin değişmesi ile dudak kalemi ve kalıcı dudak kalemi popüler olmuştur. En sık tercih edilen dudak kalemi renkleri ise;

Kahverengi dudak kalemi

Kırmızı dudak kalemi

Mor dudak kalemi

Daha küçük dudaklara sahipseniz ve dudaklarınızın olduğundan daha büyük görünmesini istiyorsanız dudak kalemi yanınızdan eksik olmayacak.

Dudak Kalemi Kullanımı İçin Öneriler

Dudak kalemi seçerken ruj rengi ile aynı renkte olmasına dikkat edin. Daha doğal bir görünüm oluşturmak bu oldukça önemli bir adımdır. Farklı renkte olan dudak kalemi ve ruj rengi kötü bir görünüme sebep olabilir. Kalıcı dudak kalemi tercih ederseniz gün içinde rujunuzu tazelemenize gerek kalmayacaktır. Normal ruj ve dudak kalemi uygulamasına göre daha uzun süreli kullanım imkanı sağlar.

İlk olarak uygulamaya dudak kalemi sürerek başlayın. Dudaklarınız kuru ya da çok nemli olmaması bu aşamada önemlidir. Doğal dudak görünümü için dudaklarınızla aynı renkte bir kalem rengi seçebilirsiniz. Daha küçük dudaklarınız varsa koyu dudak kalemi rengi, daha büyük dudaklara sahipseniz açık kalem renklerini tercih edebilirsiniz.

Dudak kalemini daha uzun ömürlü hale getirmek için uygulama sonrasında dudaklarına pudra sürebilirsiniz. Bu sayede gün içinde makyaj tazeleme ihtiyacınız azalacaktır. Ardından dudak kaleminiz ile uyumlu renkteki ruju sürerek makyajınızı tamamlayın.

En Uygun Fiyatlı Modeller Sosyetikavm.com’da

Sosyetikavm.com’da aradığınız bütün makyaj malzemelerini en uygun fiyata bulmanız mümkün! Dünya markalarının her çeşidinden yerli markalara bütün ürünlerin bütün modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Sosyetikavm.com’da makyaj çantasından göz kalemine parfümlerden eyeliner çeşitlere uygun fiyatlarıyla siparişleriniz özenle sizin için hazırlanır. En iyi dudak kalemi ve dudak kalemi setlerini uygun dudak kalemi fiyatları ile sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.