Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

BB ve CC Kremler

Sağlıklı ve parıldayan cilt görünüm için yoğun kapatıcıları sevmeyenlerin yeni tercihi BB krem ve CC krem. Çeşitli markaların BB krem ve CC kremlerine uygun fiyatlarıyla sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

BB ve CC Krem Farkı

Cilt tipinize uygun kremleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Hem parlak hem de sağlıklı bir görünüme yoğun kapatıcı kullanmadan sahip olmanız mümkün. BB krem ve CC krem sayesinde güneş koruyucu ve nemlendirme özelliklerini bir arada bulunuyor.

Genellikle BB krem ​​güzellik kremi veya leke açıcı krem ​​olarak adlandırılır. BB krem, kapatıcı bir ürünler gibidir. Yapısı fondöten kreminden daha hafiftir. Nemlendirici kremlere kıyasla biraz daha yapılı ve kalındır. Yüzünüzdeki lekeleri örtmek ve daha parlak, daha ferah bir ifade yaratmak isteyen kişiler için idealdir.

CC kreme ise renk düzeltici denir. Deri döküntüleri, düzensiz renk ve cilt problemlerinden kaynaklanır. Soluk ve lekeli ciltlerde kullanım için idealdir. Aynı şekilde nemlendirici işlevi vardır ve cildinizi kurutmaz, aksine yumuşatır. CC krem ​​sivilce, kızarıklık veya damar desenleri için ideal olacaktır.

Çok benzer ürünler gibi görünseler de BB ve CC kremleri farklı ihtiyaçlar için tasarlanmıştır. BB krem ​​daha yoğun bir yapıya ve daha yüksek genel kapatıcılığa sahiptir. CC kremlere göre yoğun kıvam ve nemlendirme özelliklerine sahip oldukları için kuru cilde yönelik ürünlerdir, bu nedenle daha popüler olabilirler. CC krem ​​üretmenin amacı rengi düzeltmek olduğu için ciltte kızarıklık veya kısmi renk sapması olması tercih edilebilir. Cildi gençleştirmek ve eşit cilt tonu vermek için kullanılırlar.

BB krem ​​ve CC krem, fondöten kremi kadar iyi olmasa da hafif örtme gücüne sahiptir. Amaçları renk eşitsizliğini dengelemek ve tek tonlu bir görünüm elde etmek olduğu için güçlü bir örtücülük beklenmemelidir. Cildi örtmeden ve nefes almayı engellemeden görünümünü düzeltebildikleri için özellikle günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilirler.

En Uygun Fiyatlı Modeller Sosyetikavm.com’da

Sosyetikavm.com’da aradığınız bütün makyaj malzemelerini en uygun fiyata bulmanız mümkün! Dünya markalarının her çeşidinden yerli markalara bütün ürünlerin bütün modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Sosyetikavm.com’da makyaj çantasından göz kalemine parfümlerden eyeliner çeşitlere uygun fiyatlarıyla siparişleriniz özenle sizin için hazırlanır. En iyi CC krem ve en iyi BB krem sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.