Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Aydınlatıcı - Highlighter

Highlighter olarak da bilinen aydınlatıcı makyajın vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Aydınlatıcı uygulamasını kullanarak dikkat çekmek istediğiniz yüz alanlarına uygulayabilirsiniz. Pek çok farklı tipte highliter çeşitleri olduğu için size uygun ürünü seçmek önemlidir. En popüler çeşitler; likit highlighter, kalem highlighter, krem highlighter ve highlighter paletidir.

Kalem highlighter, makyaj uygulamalarının cildinize anında parlak ve aydınlık bir görünüm kazandırır. Böylece makyajınızı daha mükemmel hale getirmenize olanak tanır. Pek çok farklı çeşidi olsa da en çok tercih edilenler likit highlighter ve highlighter kalemdir. Her aydınlatıcı paletinin kullanımı farklıdır, ancak bu ürünlerin işlevleri temelde aynıdır ve size ışıltılı bir makyaj verebilir. Bir highlighter kalem seçerken, günlük veya özel günler için makyaj yapıp yapmamayı göz önünde bulundurmak önemlidir. Bu nedenle özel durumlarda daha parlak bir tona sahipken, günlük makyajda daha doğal bir tona sahiptir.

Sosyetikavm.com’dan Highlighter Taktikleri

Aydınlatıcı kullanımı kolay gibi gözükse de özen isteyen bir işlemdir. Yüzün belirli bölgelerinde highlighter uygulanması gerekir. Bronzlaştırıcı ile birlikte kullanıldığında daha canlı bir görünüm sağlar. Tüm yüzün ve gözlerin makyajını bitirdikten sonra işleve göre pamuklu bir ped veya highlighter fırçası ile uygulama yapılması gerekir. Genellikle aydınlatıcı kullanabileceğiniz yerler ise kemik altı, burun kemiği, burun ucu, kaş bölgesidir. Bunun haricinde dudaklarınızın daha dolgun görünmesini istiyorsanız dudak ile burun arasına bir aydınlatıcı sürmeniz yeterlidir.

Aydınlatıcı özelliği olan makyaj ürünleri, çıkıntılı kemiklerin öne çıkması, burun ucunun dik durması, çenenin daha uzun görünmesi ve gözleri ortaya çıkarması için kullanılır. Ayrıca yüzü daha parlak, daha parlak ve daha canlı hale getirir. Makyaj için güzel bir temel sağlarlar. Doğru uygulama ile yüzünü daha orantılı bir şekilde gösterebilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Modeller Sosyetikavm.com’da

Sosyetikavm.com’da aradığınız bütün makyaj malzemelerini en uygun fiyata bulmanız mümkün! Dünya markalarının her çeşidinden yerli markalara bütün ürünlerin bütün modelleri sitemizde sizi bekliyor.

Sosyetikavm.com’da makyaj çantasından göz kalemine parfümlerden eyeliner çeşitlere uygun fiyatlarıyla siparişleriniz özenle sizin için hazırlanır.  En iyi highlighter uygun highligter fiyatları ile sosyetikavm.com’da bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.