Sıralama seçin
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Ağız ve Diş Bakımı Ürünleri

Ağız ve diş bakımı, hem estetik hem de medikal bir meseledir. Dişlerinizin iyi görünmesi sağlıklı olduğuna işaret eder. Diş bakımı için her gün düzenli olarak dişler fırçalanmalıdır. Diş bakımı; genetik faktörler, tüketilen besinler ve genel sağlık durumuna olarak değişiklik gösterir. Bu yüzden öncelikle ağız ve diş yapımız ile genetik özelliklerimizi dikkate alarak ağız ve diş bakımı planlaması yapılmalı ve mutlaka diş doktorundan görüş alınmalıdır. Yani ağız bakım ürünleri seçerken bile doktorunuza danışmanızı öneririz.

 

Ağız Bakım Ürünleri Nelerdir ve Nasıl Kullanılmalıdır?

Ağız bakım ürünlerinin başında diş fırçaları ve diş macunları sayılabilir. Ama fırça ve macun kadar gerekli olan ağız bakım ürünleri de mevcuttur. Diş pastası, ağız bakım ürünleri arasında en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Diş pastası seçerken günlük bakıma uygun olup olmadığına mutlaka dikkat edilmelidir. Günlük kullanıma uygun olmayan diş pastaları, dişlerinize ve diş etlerinize zarar verebilir. Sosyetikavm’nin sizlere uygun fiyatla sunduğu Fresh White diş pastası, kalsiyum karbonatı ve diğer etken maddeleri sınırlı şekilde içerdiği için günlük kullanım için uygundur. Ağız kokusunu da gideren diş pastaları, dişlerin üzerinde kahve, çay ve sigara gibi leke oluşturan maddelere karşı üretilmiştir ve düzenli kullanımda dişlerinizdeki lekeleri kusursuz şekilde giderir ve diş renginizi doğal rengine döndürür. Bulundurduğu vitaminler sayesinde de diş etlerinin sağlığını korur.


Diş pastasını kullanmak için diş fırçanızı ıslatın ve diş pastasını fırçanızın üzerine mercimek büyüklüğünde alın. Dişlerinizi pasta ile iki dakika kadar iyice fırçalayın. Pastanın tüm dişlerinize temas ettiğine emin olun. Çünkü arkadaki dişlere ya da dişleri arkalarına nüfuz etmeniz zordur.


Ağız bakım ürünlerinden biri de diş ipleridir. Diş ipleri, fırçanın ulaşamadığı diş aralarını temizlemek için ve diş taşlarını önlemek için şarttır. ORAL-B diş ipi çeşitlerini Sosyetikavm’den uygun fiyatlara edinebilirsiniz. Oral-B diş ipleri, mum kaplı olduğundan kolay kopmaz ve uzun süre kullanıma uygundur. Diş ipleri her gün kullanıldığında tartar oluşumunu önleyeceğinden diş etlerinizi korumuş olur. Aynı zamanda diş aralarına giren gıdaları rahatça çıkarabileceğiniz diş ipleri sayesinde diş çürümelerinin önüne de geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.