Sıralama seçin
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Ağda ve Epilasyon Ürünleri

Tertemiz bir görünüm ve genel vücut estetiği için, kişisel bakım uygulamaları arasında en zorlandığımız ve en çok vakit alan uygulama kuşkusuz ağda ve epilasyondur. Epilasyon, günümüzde sadece kadınların ihtiyaç duyduğu bir uygulama değil. Son yıllarda erkekler de sıkça ağda ve epilasyon uygulamalarına ihtiyaç duyuyor. Özellikle sporcuların ve kadınların vazgeçilmez zorunluluğu olan ağda ve epilasyon, bedenimizde istenmeyen, genel estetiği bozan, kirli hissettiren ve özgüveni azaltan tüyleri yok etmek ya da azaltmak için kullanılıyor.


Hız çağında yaşadığımızı göz önünde bulundurursak vücut epilasyonu için hızlı ve pratik çözümler aradığımızı söyleyebiliriz. Yani istenmeyen vücut tüylerinden kurtulmak için uzun vadeli bir çözüm olan lazer cihazlarından yararlanmak hem zaman hem de harcanan para açısından çok da pratik gözükmüyor. Üstelik lazer epilasyon çok uzun sürede sonuç verdiği ve tekrarlama riski taşımasının yanında lazer epilasyon uygulamasının bazı yan etkileri de bulunuyor. Lazer ışınları, kısa süreli tahriş ve kızarıklıklara yol açabildiği gibi teninizde şiilik ve su toplanmalarına ve hafif yanıklara da sebep olabilir. Bu yan etkiler, cilt tipine ve yapısına göre değişir. Ayrıca lazer uygulamasından sonra cilt renginizde değişim olabilir. Lazer yapılan bölgedeki pigmentlerde değişim gözükebileceğinden, uygulamanın yapıldığı bölge koyulaşabilir ya da kendi ten renginizden açık bir tona dönebilir. Oldukça pahalı olan lazer uygulamaları, yazın güneş gören tene yapılamaz. Cilt yaraları ve ciltte kuruma da lazer yapılan bölgede oluşabilecek yan etkilerdendir. Ayrıca lazer uygulaması, göz çevresine yapılamaz. Eğer lazer yaptırmayı düşünüyorsanız mutlaka uzmana başvurunuz ve uygulama merkezinde cilt doktoru bulunmasına dikkat ediniz. Fakat unutmayın, istenmeyen tüylerden kurtulmanın daha pratik ve uygun fiyatlı yolları mevcut. Yüz ve vücut tüylerinizden pratik ve ucuz bir şekilde kurtulmak istiyorsanız Sosyetikavm.com’un Ağda ve Epilasyon ürünlerini mutlaka inceleyin.

 

Temiz ve Estetik Bir Görünüme Kavuşmanın Pratik Yolları

Epilasyon için en uygun fiyatlı ve en kolay yol, tıraş bıçakları ve tüy dökücü kremlerdir. Tıraş bıçakları, tüyleri sertleştirdiği için kadınlar tarafından çok fazla tercih edilmemektedir. Bu nedenle sizlere fiyatıyla da yüzünüzü güldürecek olan Tüyo Bayanlara Özel Parfümlü Tüy Dökücü Krem önerimizdir. Tüyo’nun erkeklere özel tüy dökücü kremi de bulunmaktadır. Bioder Tüy Dökücü Krem ile Vi-vet Tüy Dökücü Krem de diğer mükemmel seçenekler.


Tüy dökücü kremler dışında diğer bir pratik çözümü ise İzla Sihirli Tüy Dökücü Çift Taraflı Sünger sizlere sunuyor. Bu pratik çözümlerin yanında ağda ve ağda aksesuarları da tüylerden kurtulmak için daha uzun vadede çözüm sunar.


Bu kategorimizde uygun fiyatlı İzla Soyulabilir Granül Ağda çeşitlerini bulabilirsiniz. İzla’nın pembe (hassas ciltler için), siyah (batıklar için), yeşil (normal ciltler için) ve sarı (sert tüyler için) çeşitlerinden kendinize uygun olanını seçebilirsiniz. Gogo marka sir ağdalar da ağda ısıtıcılar aracılığıyla rahatça kullanılabilen kartuş ve kalıp şeklinde sizleri bekliyor.


Ağda çeşitlerini kullanmak için ise ağda aksesuarlarına da ihtiyacınız olacak. Ağda aksesuarları ağda bezi, ağda ısıtıcıları, spatula ve ağda temizleme yağlarından oluşur. Sosyetikavm’de en uygun fiyatlı ağda aksesuarları arasında Eswet Ağda Bezi ve Selective Ağda Bezi çeşitli boyutları, Vi-vax Ağda Sonrası Bakım Jeli, Vi-vet Sir Ağda Temizleme ve Masaj Yağı çeşitleri bulunur. Epilasyonunuzun tamamlayıcısı cımbız ve kaş makaslarına da Sosyetikavm’den çok ucuza sahip olabilirisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.